Beranda > Blogroll > Twitter’dan en son ürün ve politika güncellemeleri

Twitter’dan en son ürün ve politika güncellemeleri

spacer_600-1408671540264.png
logo-1400528502322.png Merhaba A34 SO,
Gizlilik Politikamızı ve Hizmet Şartlarımızı güncelledik.
Twitter deneyiminden çıkmadan en popüler bazı yerlerden Twitter üzerinden alışveriş yapabilmenizi sağlamak için test aşamasında olduğumuz (ABD’den başlayarak) yeni özellikleri yansıtabilmesi amacıyla Hizmet Koşullarımızı ve Gizlilik Politikamızı güncelledik.
Hizmet Koşulları güncellemesi, ticari tekliflerimizin kullanımını kapsayan terimleri tanıtır. Yeni terimler ayrıca sipariş karşılama, nakliye ve iade sorumlulukları dahil olmak üzere, satıcılar ile olan ilişkinizi açıklar.
Satın alma işlemini gerçekleştirebilmek için kredi kartı numarası ve teslimat adresi gibi bazı bilgileri vermeniz gerektiğinden, Gizlilik Politikası güncellemesi bu bilgilerle ilgili yeni bölümler içermektedir. Kredi kartınızı kullanarak seçtiğiniz mağazalarda katılabileceğiniz özel teklifler gibi ileride denemeyi planladığımız ticari hizmetlerle ilgili hükümler de göreceksiniz.
Diğer hizmet bölümlerimizin nasıl çalıştığını daha iyi açıklamak için Gizlilik Politikamızda aşağıdakileri de güncelledik:
Spam göndereni, sahtecilik yapanı veya taciz içeren gönderileri engellemek için ek hesap bilgileri talep edebiliriz.
Arama motorlarını, geliştiricileri ve yayıncıları içeren, genel kullanıcı profil bilgilerini edinen ve genel Tweetler alan geniş kitlelerdir.
Reklam kampanyalarının performansları hakkında reklamverenlere gönderilen raporları da kapsamak üzere, diğerleriyle paylaşılan özel veya kişisel olmayan bilgi türleri.
Konum bilgilerini (IP adresinden veya yakındaki erişim noktalarından olduğu gibi) ve Twitter üzerinden başka bir uygulama yüklediğinizdeki bilgileri kapsayan belirli türdeki bilgileri nasıl toplarız.
Gizlilik politikalarımız dahilinde; örneğin Twitter kimlik bilgilerinizi kısa döngülü video hizmetimiz olan Vine’a giriş yapmak için veya mobil odaklı reklam ağımız MoPub üzerinden daha iyi reklamlar vermek için kullandığınızda, bu verileri ortak çalıştığımız kurumlar ile paylaşabiliriz, .
Sizin için sırada her zaman için daha heyecanlı ürün haberlerimiz olacak, bu nedenle en yeniler için Resmi Twitter Blogunu izleyin veya @twitter hesabını takip edin. Twitter’ı kullandığınız için teşekkür ederiz!
— Twitter Ekibi
Ayarlar | Yardım
Twitter, Inc. 1355 Market Street, Suite 900 San Francisco, CA 94103

ibis?uid=2558897798&iid=818cd954d60b4eeeb1a020936a9b2512&nid=244+20+20140907&t=1

Iklan
Kategori:Blogroll
  1. Belum ada komentar.
  1. No trackbacks yet.

Tinggalkan Balasan

Isikan data di bawah atau klik salah satu ikon untuk log in:

Logo WordPress.com

You are commenting using your WordPress.com account. Logout / Ubah )

Gambar Twitter

You are commenting using your Twitter account. Logout / Ubah )

Foto Facebook

You are commenting using your Facebook account. Logout / Ubah )

Foto Google+

You are commenting using your Google+ account. Logout / Ubah )

Connecting to %s

%d blogger menyukai ini: